שרת, שרתים, שרת יעודי, dedicated server, collocation, שרת פרטי, שרת ייעודי, השכרת שרת , שרת יעודי, שרתים יעודים, שרתים ייעודיים, אחסון שרת, אחסון שרתים, איחסון שרת, איחסון שרתים, אכסון שרת, אכסון שרתים
שרת
שרתים שרתים
שרתים יעודיים , אחסון שרתים , שרת יעודי


שרתים - עמוד בית
מאמרים על 
שרתים
חדשות
שרתים
השכרת שרתים יעודיים
אודות שרתים יעודיים
צרו קשר

 

צרו קשר לקבלת פרטים בנושא שרת יעודי או אחסון שרתים

חדשות שרתים לוהטות

וירטואליזציה
_______________

 בוובסטף מבצעי אחסון אתרים חדשים ושווים.
_______________

 פורטל שרתי VPS חדש בישראל - שרת VPS.
_______________

 חברת וובסטף ישראל יצאה עם מגוון חבילות השכרת שרת יעודי מגוונות המובילות את השוק.
_______________

 נפתח אתר חברת WEBGAME פורטל שרתי משחק חדיש. הכולל שרתי המשחק המתקדמים בשוק הישראלי.
_______________

חברת וובסטף ישראל יצאה במבצע אחסון שרתים בחוות השרתים במחירים אטרקטיביים במיוחד!

כיצד בוחרים שרת יעודי

(מעודכן לתאריך 11.12.2009 updated)

                             
השאלה הראשונה שצריך לשאול עצמו אדם ההולך להשכיר או לקנות שרת יעודי הוא מה היעוד של אותו שרת . לפי מה שהשרת אמור לעשות כך נקבע את מאפייני החומרה ומאפייני האחסון של השרתים.
ככל שהשרת צריך לשרת יותר אנשים בו זמנית כך יש צורך להגדיל את רוחב הפס אליו הוא מחובר. ככל שהשרת צריך לעשות פעולות יותר מסובכות כך החומרה שלו צריכה להיות יותר חזקה ומתקדמת.

אם למשל ייעודו של שרת פרטי הוא אחסון של קבצים שונים ואין צורך לעשות פעולות על הקבצים מעבר לשמירתם אז אין צורך בשרת עם מעבד חזק אלא, יש יותר צורך לשים דגש על גודל הדיסק הקשיח וכמו כן על גודל רוחב הפס המחובר לשרת. הגדרת רוחב הפס תלויה במספר המשתמשים בו זמנית ובמהירות שאתם רוצים שהם יורידו אליהם את הקבצים הדפים או המדיה מהאתר.

שרת ייעודי המשמש לשידור מדיה למשל סרטים דורש בעיקר אחסון ותעבורה. ככל שיש יותר משתמשים בו זמנים וככל שמשדרים באיכות גבוהה יותר כך נידרש רוחב פס גבוה יותר. עלות של רוחב פס גבוה היא בין המרכיבים הגדולים בעלות של שרת ייעודי.

כל מסד נתונים צריך גודל זיכרון ומעבד חזק היות והוא מקושר ומשרת חישובים ופעולות רבות. מסדי נתונים גדולים במיוחד צריכים דגש על כוח העיבוד והזיכרון הפנימי הרבה מעבר לגודל הדיסקים הקשיחים.

מעבר לכוח העיבוד לזיכרון לרוחב הפס ולדיסק הקשיח מהמאפיינים החשובים להגדרת שרת פרטי הם התוספות הנלוות . למשל הגדרה של מערכת הפעלה נכונה. יש מערכות הפעלה חינמיות אשר דורשות יכולות ניהול גבוהות ביותר ומערכות הפעלה של מיקרוסופט אשר הינם ידידותיות יותר למשתמשים המתחילים. לרוב שרת ייעודי המיועד לצרכן החדש דורש שירותי ניהול על ידי מומחה דבר אשר יש לקחת בחשבון כחלק מהתשלום החודשי.

מאפיינים נוספים שיש לקחת בחשבון הם חומת אש ייעודי , אפשרויות גיבוי, מספר כתובות ה IP , בסיסי נתונים, תוכנות נוספות להתקנה על השרת ועוד..

ככלל שרת ייעודי דורש הגדרה ראשונה של השימוש בו וכמו כן ייעוץ מקצועי לגבי החומרות והתוכנות התואמות לשרת ייעודי כזה . אנו ממליצים לכם ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ בנושא.

חנות וירטואלית
זה וובסייל
___________

המומלצים שלנו

חנות וירטואלית זה וובסייל

אחסון אתרים זה וובסטף

פורטל שרתי משחק ישראלי

דיוור ישיר כן ולא

אבטחת דומיין

פרסום חינם או כל מה שצריך לדעת לגבי פרסום באינטרנט

כל המידע בנוגע למכירת משק חקלאי

תחנות רדיו להאזנה

המדריך המלא לבחירת ספק איחסון שרתים

מדריך שרתים יעודיים למתחילים

הטבות והנחות

מנעולן בכרמיאל

פורטל שרתים

  שרת יעודי | אודותינו | מאמרים על שרתים | חדשות שרתים  | יצירת קשר

אחסון שרת
וובסטף ישראל